10 powodów dla których warto mieć świeże kwiaty we firmie
10 powodów by zawsze mieć świeże kwiaty w swojej firmie

Wszyscy znamy scenę z filmu Wielki Gatsby z Leonardo DiCaprio, w której główny bohater czeka na ukochaną w salonie otoczony feerią białych pachnących obłędnie orchidei? 

Może niekoniecznie o AŻ taki efekt chodzi – ale kwiaty – no właśnie – dlaczego warto mieć świeże kwiaty w swojej firmie?

 1. Kwiaty są ładne.
  Tak po prostu. Świeży bukiet róż czy tulipanów ucieszy oko każdego twojego klienta.
 2. Kwiaty ładnie pachną lub – wsparte odpowiednią dozą dyfuzorów aromatu – spotęgują wrażenie, że w twojej firmie po prostu ładnie pachnie. A to potwierdzi dobre wrażenie.
 3. Kwiaty są dopełnieniem urządzenia twojego wnętrza – dobierz kolor i rodzaj bukietów do innych kolorów w swojej siedzibie, a zobaczysz jak będą współgrać z resztą wystroju.
 4. Kwiaty sprawiają, że jest bardziej przytulnie. I miło, komfortowo. Klienci lubią, kiedy jest miło.
 5. Dobrane dobrze i zawsze świeże kwiaty podnoszą wrażenie o estetyce i ekskluzywności twojej firmy.
 6. Kwiaty to harmonia. Patrzenie na kwiaty, podobnie jak patrzenie na zieleń, wycisza, uspokaja, wprowadza harmonię – idealna sprawa dla zapracowanych głów lub rozkojarzonych klientów. 
 7. Kwiaty cięte są wygodniejsze od doniczkowych – odpada problem podlewania i dbania o nie przez cały rok. Zamawiasz świeżą dostawę co tydzień i po prostu wymieniasz zawartość wazonów.
 8. Cięte kwiaty to możliwość urozmaicenia i ożywienia twojej firmy – pisaliśmy już wyżej o dopełnieniu wnętrza. A co jeśli potrzebuje ono ożywienia? Załatwione – wystarczy, że zamówisz kwiaty w innym niż zwykle kolorze, a odmienisz swoje wnętrze.
 9. Kwiaty są kosztem – możesz zakup kwiatów ciętych odpisać sobie od podatku!
 10. Kwiaty cięte zamawiane w KwiatyDoDomu.pl to wygoda i pewność – o nic nie musisz się martwić, a nawet nie musisz co tydzień zamawiać – wystarczy, że zlecisz nam długofalowe dostawy i co tydzień będziesz cieszyć się paczką świeżych bukietów.

O kwiatach moglibyśmy mówić i mówić 🙂 ale może już teraz Cię przekonaliśmy?

Zamów świeże kwiaty
w bezpiecznej dostawie.